Uzayan Tabancalı Hortum Magic Hose 15 Metre

Uzayan Tabancalı Hortum Magic Hose 15 Metre (TV.01136.00)

:
Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

Uzayan Tabancalı Hortum Magic Hose 15 metre

Bahçelerde rahatça kullanabileceğiniz, yerden tasarruf edebileceğiniz mükemmel bir ürün sizleri bekliyor Uzayan Tabancalı Hortum X Hose 15 Metre !
Hortum sorununa çare olan, son teknoloji ürünü dayanıklı, pratik, hafif kendi uzunluğunun 3 katı uzunluğa erişebilen mükemmel bir üründür.
Kıvrılmaz, dolaşmaz, yer kaplamaz özelliğiyle çok kullanışlıdır.
Kendi uzunluğunun 3 katı uzamasını bekledikten sonra park, bahçe, araç, balkon, yat, tekne gibi yerlerde rahatlık ile kullanabilir.
Standart tip hortumların yaratmış olduğu dağınıklık, karışıklık gibi sorunlar ile karşı karşıya olanlar için özel olarak tasarlanan esnek yapıya sahip bu hortum çileden çıkartan bahçe hortumlarından sizi kurtaracak.
Dayanıklı, sağlam, hafif malzemeden imal edilmiştir.
Esnek yapıya sahip son teknoloji sulama hortumudur.
Eski hortumuzunun yaratmış olduğu dağınıklık, karışıklık gibi duramlardan kurtulmanızda en pratik yardımcınız olacaktır.
İşiniz bittiğinde ise tek yapmanız gereken musluğu kapatıp Uzayan Tabancalı Hortum Magic Hose 15 metre'nin kendi kendine kısalmasını bekleyip evinizin, deponuzun bir köşesine saklamak olacaktır.
Kullanma Talimatları:
Uzayan Tabancalı Hortum Magic Hose 15 metre'nin kullanımı çok kolaydır.
Tek yapmanız gereken Uzayan Tabancalı Hortum Magic Hose 15 Metre uzayan hortumun su giriş ucunu musluğunuza takıp suyu açmak, su basınçı ile uzamasını beklemek olacaktır.
Sulama işiniz bittikten sonra tek yapmanız gereken sulama ucunda bulanan fiskiye başlığını açık konumda bırakıp suyun hortumun içerisinden çıkıp eski haline dönmesini beklemek olacaktır.
Hortum tabancasının 7 fonksiyonu vardır.
Bahçe musluklarında kullanıma uygundur.
Kullanımı kolay ve pratiktir.
Ürün Ölçüsü:
Küçük Hali: 5 metre
Büyük Hali: 15 metre
Paket İçeriği:
1 Adet Uzayan Hortum Magic Hose 15 Metre
1 Adet Hortum Tabancası